VÁNOČNÍ A SVÁTEČNÍ CUKROVÍ

Dovolujeme si Vám nabídnout naše vánoční a sváteční cukroví pro různé příležitosti jako jsou svatby, oslavy a firemní akce. Množství i výběr druhů je na Vás, stačí nás jen kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře www.pekarstvivilla.cz/objednavky/ nebo zavolat na tel: +420 776 855 077.

Cukroví na přání zabalíme do elegantních dárkových krabiček:

Dárková kolekce CUKROVÍ:

  • Obsahuje nejlepší cukroví, které jste kdy jedli - naše proslulé vanilkové rohlíčky získaly zlatou hvězdu v celosvětové soutěži Great Taste.
  • Dárkové balení v elegantních dárkových krabičkách v provedení imitace hnědé kůže, zlaté nebo slonové břidlice. Dekorované     saténovou stuhou.
  • Příjemné ceny, výběr z různých velikostí i vzhledů   krabiček.

Kolekce obsahuje i naše vynikající vanilkové rohlíčky, které  získaly zlatou hvězdu v rámci vysoce prestižní celosvětové soutěže nejlepšího jídla a pití GREAT TASTE AWARDS konané ve Velké Británii. Získání tohoto ocenění a možnosti používání loga The Great Taste je velkým uznáním pro výrobce a především zárukou kvality a chutnosti výrobku pro zákazníky.

Některé naše reference uvádíme zde www.pekarstvivilla.cz/reference/.

 

Pro objednávky nebo dotazy klikněte zde www.pekarstvivilla.cz/objednavky/

nebo nám napište na mail: pekarstvivilla@seznam.cz

 

Soutěž Great Taste organizuje Guild of Fine Food a námi získaná hvězda je celosvětově uznávaným oceněním dobrého jídla a pití. Tato cena bývá obvykle označována jako "Oscar" ve světě gastronomie a jedná se v podstatě o požitkářský ekvivalent "Booker Prize". 

V roce 2015 se do této soutěže přihlásilo celkem 10 000 produktů z celého světa. Jednotlivé potraviny a nápoje byly testovány v několika kategoriích formou slepého testování vzorků. Testování probíhalo celých 49 dní, v období od března do července.

Letošní testování bylo podporováno velšskou vládou a porotci se sešli ze všech koutů světa. Hodnotící porota byla sestavena ze 400 kulinářských expertů, šéfkuchařů, nákupčích potravin, restauratérů, výrobců potravin a žurnalistů píšících pro prestižní magazíny s potravinářskou tematikou. Více čtěte zde www.pekarstvivilla.cz/products/press-release/.

Vanilkové rohlíčky Pekařství Villa se tak stávají nejlepšími mezi všemi !