VÁNOČNÍ A SVÁTEČNÍ CUKROVÍ

U NÁS KOUPÍTE TO NEJLEPŠÍ A NEJCHUTNĚJŠÍ

MÁSLOVÉ VÁNOČNÍ CUKROVÍ

 
 Vánoční cukroví vyrábíme ručně z těch nejkvalitnějších surovin - opravdového másla, ořechů, kvalitních marmelád, džemů, čokolády a dalších jen těch nejvybranějších ingrediencí. Vanilkové rohlíčky Pekařství Villa získaly zlatou hvězdu the Great Taste, která bývá přirovnávána k Oscaru ve světě gastronomie. Toto ocenění je především garancí té nejlepší chuti a kvality.
Vánoční cukroví Vám napečeme na objednávku pro Vámi zvolený termín a zabalíme do dortových krabic. Množství i výběr druhů je na Vás.

PODÍVEJTE SE, JAK NAŠE VÁNOČNÍ CUKROVÍ CHUTNALO OSTATNÍM :)

 

 VÁNOČNÍ CUKROVÍ NAKUPUJTE V NAŠEM E-SHOPU 

Nebo nás, pro více informací, kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře: www.pekarstvivilla.cz/objednavky/

NEBO pište na náš e-mail: pekarstvivilla@seznam.cz nebo volejte na tel: +420 775 323 156.

domácí máslové vánoční cukroví Pekařství Villa 2021

 

DÁRKOVÉ KOLEKCE CUKROVÍ

Cukroví na přání zabalíme do elegantních dárkových krabiček nebo do krabiček s vánočním motivem.

Napište si o naši aktuální nabídku dárkového vánočního cukroví na e-mail: pekarstvivilla@seznam.cz nebo nás kontaktujte vyplněním kontaktního formuláře

  • Obsahuje nejlepší cukroví, které jste kdy ochutnali - naše vanilkové rohlíčky získaly zlatou hvězdu v celosvětové soutěži Great Taste
  • Dárkové balení v elegantních dárkových krabičkách s vánočním motivem nebo v provedení imitace hnědé kůže, zlaté nebo slonové břidlice. Dekorované     saténovou stuhou.
  • Příjemné ceny, výběr z různých velikostí i vzhledů   krabiček.

Kolekce obsahuje mix nejchutnějších druhů vánočního cukroví i naše vynikající vanilkové rohlíčky, které  získaly zlatou hvězdu v rámci vysoce prestižní celosvětové soutěže nejlepšího jídla a pití GREAT TASTE AWARDS konané ve Velké Británii. Získání tohoto ocenění a možnosti používání loga The Great Taste je velkým uznáním pro výrobce a především zárukou kvality a chutnosti výrobku pro zákazníky.

Některé naše reference uvádíme zde www.pekarstvivilla.cz/reference/.

Pro naši detailní nabídku nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře www.pekarstvivilla.cz/objednavky/

SVÁTEČNÍ CUKROVÍ

Pekařství Villa pro Vás připravilo novinku v podobě VILLANDIA COOKIES - roztomilého sladkého mlsání. Toto mini cukroví se stane ozdobou Vaší firemní akce, slavnostního rautu, svatební hostiny nebo párty.
Pro detailní nabídku nás kontaktujte zde www.pekarstvivilla.cz/objednavky/ 
 
 

OCENĚNÍ GREAT TASTE

Soutěž Great Taste organizuje Guild of Fine Food a námi získaná hvězda je celosvětově uznávaným oceněním dobrého jídla a pití. Tato cena bývá obvykle označována jako "Oscar" ve světě gastronomie a jedná se v podstatě o požitkářský ekvivalent "Booker Prize". 

V roce 2015 se do této soutěže přihlásilo celkem 10 000 produktů z celého světa. Jednotlivé potraviny a nápoje byly testovány v několika kategoriích formou slepého testování vzorků. Testování probíhalo celých 49 dní, v období od března do července.

Letošní testování bylo podporováno velšskou vládou a porotci se sešli ze všech koutů světa. Hodnotící porota byla sestavena ze 400 kulinářských expertů, šéfkuchařů, nákupčích potravin, restauratérů, výrobců potravin a žurnalistů píšících pro prestižní magazíny s potravinářskou tematikou. Více čtěte zde www.pekarstvivilla.cz/products/press-release/.

Vanilkové rohlíčky Pekařství Villa se tak stávají nejlepšími mezi všemi !

 
 

FOTOGALETRIE:

 

Kontaktujte nás