OCENĚNÍ

 

Naše Pekařství Villa získalo v roce 2015 velmi prestižní ocenění v celosvětové soutěži the GREAT TASTE  konané ve Velké Británii.

 

Hodnoceno bylo celkem 10 000 produktů z celého světa a Pekařství Villa získalo zlatou hvězdu za vanilkové rohlíčky.

Soutěž Great Taste organizuje Guild of Fine Food a námi získaná hvězda je celosvětově uznávaným oceněním dobrého jídla a pití. Tato cena bývá obvykle označována jako "Oscar" ve světě gastronomie a jedná se v podstatě o požitkářský ekvivalent "Booker Prize".  Získání ocenění a možnosti používání loga The Great Taste je velkým uznáním pro výrobce a především zárukou kvality a chutnosti výrobku pro zákazníky.

V roce 2015 se do této soutěže přihlásilo celkem 10 000 produktů z celého světa. Jednotlivé potraviny a nápoje byly testovány v několika kategoriích formou slepého testování vzorků. Testování probíhalo celých 49 dní, v období od března do července a výsledky byly vyhlášeny během srpna letošního roku. Letošní testování bylo podporováno velšskou vládou a porotci se sešli ze všech koutů světa. Hodnotící porota byla sestavena ze 400 kulinářských expertů, šéfkuchařů, nákupčích potravin, restauratérů, výrobců potravin a žurnalistů píšících pro prestižní magazíny s potravinářskou tematikou.

Tisková zpráva k dispozici na www.pekarstvivilla.cz/products/press-release/