Poznejte JAK CHUTNÁ ÚSPĚCH

s naší novou kolekcí „TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH®“

Vyvinuli jsme pro Vás speciální pekařskou kolekci nazvanou „Tak chutná úspěch®“, která představuje ojedinělý motivačně gurmánský projekt.

Tento projekt v sobě propojuje pozitivní myšlení a chuťové požitky z chutného jídla. Dobré, voňavé a lahodné jídlo je spojeno s naší pamětí. Podle chuti a vůně si snáze vybavujeme vzpomínky. Smyslové vjemy, v našem případě ty chuťové, jsou nejčastěji spojeny s pocity. Čím intenzivnější emoce, tím vzniká intenzivnější a delší vzpomínka. Toho jsme využili a připravili jsme pro Vás speciální ručně a poctivě vyráběné lahodné máslové sušenky, které jsme opatřili motivačními a povzbudivými myšlenkami, postřehy a inspirujícími výroky (afirmacemi).

Lahodná chuť našich sušenek s afirmacemi Vám tak pomůže přes den udržet pozornost na dosažení osobního úspěchu a motivuje vás ke zlepšení v různých oblastech vašeho života. Úspěch tak můžete v podobě našich sušenek ochutnávat už při ranní kávě, odpolední svačince i večerní sklence. Zaručí Vám, že si vždy vzpomenete na to, jak důležité je být stále v myšlenkách pozitivně naladěn.

TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH

NAKUPUJTE V NAŠEM E-SHOPU

LAHODNÉ sušenky vyráběné z másla a pravého marcipánu ručním způsobem výroby za použití vysoce kvalitních surovin. Marcipán je obarven čistě přírodními barvivy - spirulina, červená řepa, kurkuma a čaj matcha.

VYJÍMEČNÉ A JEDINÉ sušenky opatřené pozitivními a povzbudivými myšlenkami, postřehy a inspirujícími výroky  (afirmacemi), které vám v průběhu dne pomohou udržet koncentraci na dosažení úspěchu a motivují vás ke zlepšení v různých oblastech vašeho života.

 

TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH

aneb PROČ PRÁVĚ SUŠENKY…

Nejspíš se teď ptáte, jak vám mohou právě sušenky pomoci k dosažení vašeho úspěchu…

Máme pro vás odpověď:

Tak chutná úspěch nejsou jen tak ledajaké sušenky…

Tak chutná úspěch jsou efektivním nástrojem k dosažení PRÁVĚ VAŠEHO ÚSPĚCHU.

ODHALTE SPOLU S NÁMI JEJICH TAJEMSTVÍ:

TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH - JE ZKRATKOU K ÚSPĚCHU:

V dnešní náročné době je obtížné udržet si pozitivní způsob uvažování a dosahovat svých záměrů a přání. Navštívit například motivační kurzy je téměř vyloučeno. Existuje sice mnoho knih s pozitivní tématikou, ale jak se v nich vyznat a kolik by jich bylo potřeba přečíst, aby to k něčemu bylo a jak dlouho by trvalo, než by přišla očekávaná změna, toť otázka a kdyby to podle knih fungovalo, už dávno bychom byli všichni šťastní, spokojení, naplnění láskou a chodili bychom tady s kapsami plnými peněz.

Tak chutná úspěch naproti tomu znamená zkratku k Vašemu úspěchu. Uvědomit si, jak snadné je otevřít dveře právě Vašemu úspěchu jen za pomoci nasměrování Vaší mysli a toku Vašich myšlenek je klíčovým zdrojem poznání.

Vy pro to musíte udělat akorát jedno jediné - MUSÍTE SVÉ MYŠLENKY UDRŽET V TAKTO DOBRÉ KONDICI KAŽDÝ DEN. Nezdá se to, ale v reálu je to velká dřina :) a většina lidí prostě na tomto bodě ztroskotá a svá přání bohužel nikdy nenaplní.

S Tak chutná úspěchem Vám to půjde úplně samo,  neboť úspěch můžete vychutnat každý den a kdykoli během dne, třeba během jízdy metrem, během ranní kávy v práci nebo právě teď!

S afirmacemi uvedenými na našich marcipánových sušenkách budete udržovat Vaše myšlenky v dobré kondici, snáze si uvědomíte, jaké záměry a cíle chcete v životě mít a jak je důležité udržovat v hlavě  jen ty nejlepší myšlenky a ty ostatní, které by se Vám chtěly prohánět hlavou a dělat stále dokola tu samou neplechu, která nikam nevede, prostě  a jednoduše z hlavy vyhodit.

V době „kovidové“, která je již příliš dlouhá a lidé jsou už unavení a vyčerpaní, Tak chutná úspěch® nabízí vytoužené „světýlko v tunelu“ a otevírá další možnost, jak převzít vládu nad svým životem a cítit se zase dobře. Máme nyní více času než dřív pracovat na svém osobnostním rozvoji, tak proč si při tom ještě nezamlsat?

TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH - NENECHÁ VÁS SELHAT:

K tomu, abyste byli opravdu úspěšní, je třeba si neustále uvědomovat důležitost pozitivního způsobu uvažování. Často se ale stává, že přes den nemáte čas uvědomit si význam tohoto myšlení nebo zkrátka ve víru celodenního kolotoče a pod náporem mnohých jiných událostí prostě zapomenete používat tento mocný nástroj pro nastolení žádoucích změn. Nebo máte tendence přemýšlet spíše více o vašem neúspěchu a zlepšení ve vašem životě pak nenastává a vy cítíte, že selháváte. Tak chutná úspěch vás ale selhat nenechá. S  Tak chutná úspěchem si dokonce několikrát za den úplně snadno uděláte čas na pozitivní a povzbudivé myšlenky a tím otevřete dveře vašemu lepšímu životu. Jíst se musí, a proto Tak chutná úspěch snadno včleníte do vašeho  jídelníčku. Ochutnávat úspěch tak můžete už při ranní kávě, během odpolední siesty nebo u večerní sklenky. Tak chutná úspěch vás tak každý den bude motivovat ke stabilnímu dosahování úspěchu.

TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH - JEDNODUŠE FUNGUJE:

Při uplatňování pozitivního způsobu uvažování jen slova nestačí. Často můžete mít potíže soustředit se na dobrou knihu plnou pozitivních myšlenek nebo nedokážete uprostřed pracovní vřavy v klidu zaměřit vaši pozornost na stanovené cíle nebo papírky s pozitivními afirmacemi, kterými jste polepili monitor vašeho počítače. Aby „to“ tedy opravdu fungovalo, musíte zapojit i své pocity. Nejlépe to provedete tak, když se budete dobře cítit. A to vám půjde se sušenkami Tak chutná úspěch opravdu snadno. Tak chutná úspěch příjemně rozezní široké spektrum vašich smyslů se zvláštním důrazem na chuťové buňky a rozmazlí váš jazýček. Vaše smysly tak pohladí jemná máslová chuť a v kombinaci s pravým marcipánem zakusíte potěšení, které se jen rozplývá na jazyku. Cítíte tu příjemnou sladkost a neodolatelnou vůni? Cítíte se již teď lépe? Tak chutná úspěch probudí vaše smysly a s nimi spojené příjemné pocity. Pozitivní myšlenky zobrazené na lahodných sušenkách přitáhnou vaši pozornost, jejich lahodná chuť probudí Vaše příjemné pocity a tím vpustí úspěch do vašeho života.

TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH - UKAZUJE VÁM DŮLEŽITOST SEBELÁSKY:

Tak chutná úspěch pro Vás připravujeme s největší láskou a potěšením, jaké v sobě nacházíme. Při výrobě proto používáme ty nejkvalitnější suroviny. Sušenky připravujeme jen z poctivých surovin, neboť nám záleží na vaší kondici a vašem dobrém pocitu z každodenního mlsání. Sušenky Tak chutná úspěch vyrábíme ručně a velmi pečlivě zacházíme s každým kouskem. Se stejnou péčí přistupujeme i k tvorbě pozitivních a inspirujících myšlenek, které vám Tak chutná úspěch přináší. Vycházíme z našich letitých zkušeností a všechny motivační nápisy vznikly a vznikají v naší vlastní kreativní myšlenkové dílně. V balíčku sušenek Tak chutná úspěch najdete vždy několik afirmací pro zlepšení Vašeho dne. Tím, že si dopřejete zakusit, jak chutná úspěch, dáte sami sobě jen to nejlepší. Zjistíte, že úspěch chutná právě TAK...

TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH - NEDÁ VÁM NA VÝBĚR:

Vybíráte-li, do čeho se zakousnout k snídani, odpolední kávě, při přípravě na náročnou zkoušku nebo večer při dobrém filmu, je Tak chutná úspěch ideální volbou. Oproti jiným pamlskům a cukrovinkám, které bezděčně denně pojídáme, má Tak chutná úspěch několik předností. Tak chutná úspěch je mlsání, které vás inspiruje k prožití smysluplnějšího a příjemnějšího dne. Tak chutná úspěch je účinným pomocníkem pro dosažení vašeho každodenního úspěchu. Tak chutná úspěch jsou lahodné máslové sušenky s pravým marcipánem vyráběné jen z těch nejlepších ingrediencí.                                                       


Vnímáme velký přínos pozitivních sušenek Tak chutná úspěch pro vylepšení vašich dnů a přejeme vám mnoho  každodenních úspěchů!

 

TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH

~

VILLOVY POZITIVNÍ SUŠENKY®

TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH

je určen každému, kdo si chce uvědomit, že:

  • Může a chce převzít vládu nad svým životem
  • Zvládne dosáhnout úspěchu ve veškerém svém počínání (vztahy, práce, podnikání, škola...).
  • Dokáže vzít svůj život do vlastních rukou a kormidlovat si ho podle svého.
  • Pomocí pozitivního naladění mysli lze dosáhnout zlepšení každého prožívaného dne.
  • Je možné odstranit příčinu neúspěchu spočívající ve spontánním negativním myšlení a docílit příjemnějšího pocitu ze sebe sama.
  • Život není o strádání a prohrách, ale naopak o vychutnávání každodenních osobních úspěchů.

 

TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH JE K DOSTÁNÍ V NAŠEM E-SHOPU