VYBERTE SI Z NAŠICH PRODUKTŮ

TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH

Poznejte JAK CHUTNÁ ÚSPĚCH s naší novou kolekcí „TAK CHUTNÁ ÚSPĚCH®“ Vyvinuli jsme pro Vás speciální cukrářskou kolekci nazvanou „Tak chutná úspěch®“, která představuje ojedinělý motivačně gurmánský projekt. Tento projekt v sobě propojuje pozitivní myšlení a chuťové požitky z chutného...
+

SLADKÉ PEČIVO - DORTY A DEZERTY

Níže si vyberte z nabídky našeho e-shopu a dále můžete pokračovat zpět na nabídku ostatních produktů našeho Pekařství Villa.
+

VÁNOČNÍ CUKROVÍ a VÁNOČKY

Vyberte si z naší nabídky ručně vyráběného vánočního cukroví z poctivých a vysoce kvalitních surovin z poctivého másla, ořechů, kvalitních džemů a čokolád. Objednejte níže vyplněním objednávkového formuláře našeho e-shopu. Vybrat si můžete buď klasické vánoční cukroví, které zahrnuje mix několika...
+

SVATEBNÍ NABÍDKA

Právě pro Vás připravujeme e-shop svatebních dobrot. Pokud si budete přát zaslat naši aktuální nabídku napište nám na náš e-mail: pekarstvivilla@seznam.cz nebo volejte na telefonní číslo: +420 775 323 156.
+

KOMPLETNÍ NABÍDKA NAŠEHO E-SHOPU:

Vyplňte požadované množství, vyberte si druhy cukroví a klikněte na "odeslat". Obratem Vám zašleme potvrzení přijetí Vaší objednávky a následně Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený e-mail ohledně upřesnění detailů způsobu dodání a platby.

Vyplňte požadované množství, vyberte si druhy cukroví a klikněte na "odeslat". Obratem Vám zašleme potvrzení přijetí Vaší objednávky a následně Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený e-mail ohledně upřesnění detailů způsobu dodání a platby.

Darujte luxusně balené mini sváteční cukroví a potěště své blízké lahodnou variací poctivých chutí. Výborná alternativa čokoládové bonboniery.

Ručně vyráběné sladké pečivo z těch nejpoctivějších surovin. Bez "éček" a palmového tuku. Vyberte si pečivo níže z naší nabídky, vyplňte potřebné údaje a klikněte na "Odeslat". Obratem Vám potvrdíme Vaši objednávku a doladíme detaily vyhotovení a platby.

Ručně vyráběné dorty a dezerty z poctivých surovin. Bez "éček" a bez palmového tuku. Vyberte si v našem e-shopu, vyplňte potřebné údaje a klikněte na "odeslat". Obratem Vám zašleme potvrzení Vaší objednávky a budeme Vás kontaktovat pro doladění dodání.

Vyberte pečivo, které chcete objednat a vyplňte další údaje a klikněte na "odeslat". Obratem Vám zašleme potvrzení přijetí Vaší objednávky a následně Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený e-mail ohledně upřesnění detailů způsobu dodání a platby.